Důvěru si musíte zasloužit

Jsou klienti nenároční, nároční a ultranároční jako právě tito. Ale když je obchod postavený na férové spolupráci, tak jejich požadavky beru jako výzvu a nedovolila bych si zklamat jejich důvěru. Jsem pak neskutečně hrdá, když se z počátečního nedůvěřivého vztahu stane dlouhodobá skvělá spolupráce s důvěrou přesahující z pracovní do osobní roviny. 

Parametry

Typ nemovitosti:
Rodinný dům
Lokalita:
Holice
Velikost:
192 m2
Stav:
dobrý

Slovo Klienta

Výborná spolupráce s paní Hlavsovou, důkladná příprava prezentace nabízeného domu k prodeji, profesionální fotky a videoprohlídka, zajištění smluvní dokumentace, bezproblémový průběh realitního obchodu, doporučuji a v budoucnu se na paní Hlavsovou určitě obrátím s další nemovitostí.
Ing. Dana Michálková , Hradec Králové

Videoprohlídka - úspora času

K této nemovitosti jsme točili videoprohlídku a pořizovali záběry z dronu pomocí profi fotografa. Pomohlo mi to ušetřit zbytečný čas strávený s realitními turisty a na prohlídku tak jezdili vážní zájemci. Mimo to může být i pěknou vzpomínkou jak pro prodávající, tak kupující.

Kritérium č. 1 byla cena

K této nemovitosti měla rodina majitelky vysokou citovou hodnotu, a proto i prodejní cena pro ně byla důležitější kritérium než čas. Sice se kvůli tomu dům prodával cca rok, ale nakonec se našli takoví kupující, kteří docenili lokalitu i potenciál domu. Všichni byli nakonec spokojeni.

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 774 957 222

Přečtěte si další příběh

Dvojí změna bydlení kvůli pejskovi
To, že je pes přítel člověka a právoplatným členem rodiny platí v tomto příběhu dvojnásob. Nejdřív jsem této klientce pomáhala prodat půdní byt v Hradci Králové, který byl kvůli schodům do 5. patra pro jejich mazlíčka nevyhovující, a pár let poté to byl i tento dům, který si zrekonstruovali, ale pozemek se ukázal až příliš malý. A tak bylo rozhodnuto a dům šel do prodeje a společně jsme také našli jiný vhodnější, kde má jejich čtyřnohý přítel pořádný výběh a spokojeni jsou všichni.
Přečíst si příběh