Dobří holubi se vracejí

Tento obchod byl pro mě balzámem na duši. Stačí, když se sejdou skvělí lidé jak prodávající, tak kupující a to je pak radost obchodovat. Potěšilo mě, že si na mě paní i po letech vzpomněla a svěřila mě do prodeje tento dům a o to víc mě hřeje u srdce, že se našli kupující, kteří se do něj úplně zamilovali. I přes drobné nervy při řešení nového bydlení se vše podařilo zkoordinovat, aby dopadlo stěhování i finanční tok podle plánu.

Parametry

Typ nemovitosti:
Rodinný dům
Lokalita:
Hradec Králové, Piletice
Velikost:
150 m2
Stav:
dobrý

Slovo Klienta

Před pár lety jsme kupovali zahrádku a tím se seznámili s p. Mgr. Hlavsovou. Byla velice příjemná a vstřícná. V letošním roce jsme potřebovali prodat velký dům a koupit menší. S jistotou jsme se obrátili na p. Mgr. Hlavsovou. Naši komplikovanou situaci s přehledem vyřešila. Mockrát děkujeme za perfektně odvedenou práci. Jste jedničkou na trhu, děkujeme. Zdraví Klementová s rodinou.
Hana Klementová , Hradec Králové

Kvalitní fotografie = základ

Měla jsem štěstí, že obě majitelky tohoto domu byly maximálně na focení připraveny, měly naklizeno a tak stačilo jen pár drobností občas popřesouvat a mohlo se hned fotit. Počasí bylo na začátku focení pod mrakem, ale i v tom nám přálo a na konci focení se mraky rozestoupily a vysvitlo sluníčko.

Prohlídkový den ušetří čas

I v tomto případě byl zájem o nemovitost velký a tak se podařilo zrealizovat prohlídkový den, při kterém jsme si s kolegyní zájemce střídaly, nemovitost to je velká a tak jsme tímto ušetřili čas všem a zároveň, když se Vám zájemců sejde na domě víc, tak je i jejich rozhodování o koupi rychlejší. 

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 774 957 222

Přečtěte si další příběh

Důvěru si musíte zasloužit
Jsou klienti nenároční, nároční a ultranároční jako právě tito. Ale když je obchod postavený na férové spolupráci, tak jejich požadavky beru jako výzvu a nedovolila bych si zklamat jejich důvěru. Jsem pak neskutečně hrdá, když se z počátečního nedůvěřivého vztahu stane dlouhodobá skvělá spolupráce s důvěrou přesahující z pracovní do osobní roviny. 
Přečíst si příběh